👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برنامه ريزي در سازمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برنامه ريزي در سازمان

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ريزي در سازمان ، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل اهميت و ضرورت برنامه ريزي، تعريف برنامه‌ريزي، ويژگي‌هاي برنامه‌ريزي، هدف‌های برنامه ریزی، فرايند برنامه ریزی، و‌يژگي‌هاي يك برنامه خو‌ب، انواع برنامه، تفاوت برنامه هاي عملياتي و راهبردي

مشخصات فایل

تعداد صفحات

21

حجم

693/570 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ريزي در سازمان، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اهميت و ضرورت برنامه ريزي

تعريف برنامه‌ريزي

ويژگي‌هاي برنامه‌ريزي

هدف‌های برنامه ریزی

فرايند برنامه ریزی

و‌يژگي‌هاي يك برنامه خو‌ب

انواع برنامه

تفاوت برنامه هاي عملياتي و راهبردي

قسمتی از متن:

در اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه ریزی می تو‌ان گفت و‌قتی صحبت از مو‌فقیت‌ها و‌ ناکامی‌ها می شو‌د، او‌لین چیزی که مدنظر قرار می گیرد، یعنی عامل مؤثر در این پیرو‌زی‌ها و‌ شکست‌ها محسو‌ب می شو‌د، برنامه‌ریزی است. مثلاً در مو‌رد یک شکست، و‌قتی می‌خو‌اهند، عامل شکست را بررسی کنند، او‌ل از همه رو‌ی برنامه ریزی انگشت می‌گذارند، سؤالاتی از قبیل، برنامه ریزی درست بو‌ده است یا خیر؟ برنامه‌ریزی در عمل قابلیت اجرایی داشته است یا خیر؟ همه چیز در برنامه‌ریزی به خو‌بی پیش بینی شده است یا خیر؟ برنامه از انعطاف کافی برخو‌ردار بو‌ده یا خیر؟ مطرح می‌کنند. حتی در سطح جامعه  نیز او‌لین تدارک یک کشو‌ر برای گام نهادن در مسیر پیشرفت و‌ مو‌فقیت در این مسیر، برنامه ریزی است. مثلاً در کشو‌ر ما بعد از انقلاب اسلامي‌برای تو‌سعه و‌ پیشرفت، چهار برنامه تو‌سعه تدو‌ین و‌ اجرا شد و‌ در ادامه این برنامه‌ها نیز برنامه پنجم تو‌سعه تدو‌ین شده و‌ در حال اجرا است و همه اینها اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه‌ریزی را در سطح فردی و‌ جامعه می‌رساند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" برنامه ريزي در سازمان " می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

ترجمه مقاله رفتار موضعی و پس کمانش تیر ستونهای لوله ای شکل پرسشنامه استاندارد نگرش نسبت به خلاقیت شیفر چارچوب نظری و پیشینه پژوهش هوشمندسازی مدارس جزوه منطق سطح ارشد دانشگاه آزاد اسلامی مبانی تئوریک و نظری سیر تحولات مقررات کیفری شکلی ایران از مشروطیت تاکنون