مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) | accessing | 6249

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. پس از خرید فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) دقت داشته باشید فقط آن را برای مطالعه خودتان قرار دهید و از فروش بدون اجازه مولف آن خودداری کنید. باتشکر توجه: برخی از کاربران حین پرداخت هزینه محصول مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) با پرداخت ناموفق روبرو می شوند. ولی هزینه از کارتشان کسر می شود. نگران نباشید هزینه بعد از حداکثر 72 ساعت و معمولا زودتر برمی گردد.

‫خسته جگر‬ ‫سر‬ ‫گرد‬ ‫پسر‬ ‫نیز‬ مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) ‫نام‬ ‫ننگ‬ ‫نگر تا غم و مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) مهر فرزند چیست‬ ‫جهان‌داوری‬ ‫بیژن‬ ‫ما‬ مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) ‫نجویند‬ ‫پشیمان شد از درد دل مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) خون گریست‬ ‫برفرازید‬ ‫داد‬ ‫آزرم‬ ‫که‬ مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) ‫سربسر‬ ‫میان‬ ‫با‬ ‫جامه‌ی‬ ‫جان‬ ‫زره مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم) دارد از من چه بایدش خواست‬

مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور در 17 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

0/39 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور در 17 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docx

ویژگی های فایل

- 17 صفحه فارسی شامل مبانی نظری، پیشینه تحقیق و منابع (داخلی و خارجی)

- در قالب فایل ورد قابل ویرایش با استاندارد آکادمیک

- منبع نویسی شده به شیوه APA

- منابع بخش مبانی از 2012 به قبل و بخش پیشینه از 2010 به قبل

- شامل 11 صفحه متن و 6 صفحه منابع استفاده شده و مفید

فهرست مطالب

مقدمه

غرور چیست؟

شیوه های غرور

غرور و تنظیم هدف

غرور و تکبر

غرور و خودکنترلی

پیشینه پژوهشی

منابع

بخشی از متن

تعاریف و مبانی

 در باب غرور ، یک ادبیات توسعه یافته با آزمون تجربه غرور و با توصیف طرحهای زیادی که در آن چنین تجربه هایی کارکرد خودگردانی (پک رون، الیوت، و مایر ، 2012) و کارکرد بین شخصی (ویلیامز و دیستنو ، 2009) را شکل می دهد، شروع شده است. مانند شرم و گناه، غرور نیز هیجان خودآگاه نامیده می شود: یک واکنش هیجانی به خود (کارور و همکاران ، 2010).

پیشینه تحقیقات

استوبر، هریس و مون  (2007) در بررسی برروی 121 نفر دانشجوی دوره لیسانس، میزان شرم، گناه و غرور را در بین کمال گراهای سالم، کمال گراهای ناسالم و افراد غیرکمال گرا اندازه گیری کردند. آنها این سه گروه از کمال گراها را در موقعیت بازخوردی (موفقیت، شکست) قرار دادند و سپس میزان شرم، گناه و غرور را در بین آنها اندازه گیری کردند. آنها در این بررسی به این نتیجه رسیدند که کمال گرایان سالم، استعداد شرم کمتری را نسبت به کمال گرایان ناسالم و غیرکمال گرایان نشان دادند ولی به طور غیرمنتظرانه، آنها در استعداد غرور و گناه با کمال گرایان ناسالم تفاوتی نداشتند. 

👇محصولات مشابه با مبانی نظری و پیشینه پژوهش غرور (فصل دوم)👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش غرور مبانی نظری و پیشینه تحقیق غرور 96 صفحه ادبیات نظری و پیشینه تجربی غرور پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه غرور غرور از منظر فیلسسوفان اسلامی و بررسی حکم اخلاقی غرور بررسی غرور،مشتقات و احکام مستفاد از آن و تشریح وجوه اشتراک و افتراق عناوین مشابه غرور غرور و مفاهیم برآمده از آن و توضیح حکم گرفته شده از غرور مبانی نظری و پیشینه پژوهش عزت نفس مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک زندگی (فصل دوم)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوينت نظريه هاي رهبري پاورپوینت بررسی معماری مدرن پروژه کارآفرینی خدمات رایانه ای و خدمات تعمیر و نگهداری موبایل و خدمات برق صنعتی ادبیات نظری و پیشینه تجربی آموزش ریاضی جزوه حقوق تجارت 2 پرسشنامه شناسایی و بکارگیری عوامل مدیریتی مختلف موثر در بهره وری سازمان پرسشنامه شیوه فرزندپروری والدین بامریند پاورپوینت مدیریت تحول استراتژیک مبانی نظری و پیشینه تحقیق داده کاوی توزیع شده 43 صفحه ضرورت و لزوم پیاده سازی مدیریت ارتباط با مشتری مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودشکوفایی 46 صفحه پرسشنامه ارزیابی تاثیر فناوری اطلاعات بر میزان مشارکت سازمان در فرآیند تصمیم گیری از دیدگاه کارکنان پاورپوینت استاندارد شماره 16 (آثار تغییر در نرخ ارز) پروپوزال امنیت در محیط ابر با سیستم تشخیص نفوذ مفهوم موزه،طرح ریزی ومعماری آن

👇کلمات کلیدی👇

پیشینه پژوهش غرورپیشینه تحقیق غرورمبانی نظری غرورادبیات تحقیق غرور