👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوينت تعريف سازمان مردم نهاد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوينت تعريف سازمان مردم نهاد

پاورپوينت تعريف سازمان مردم نهاد در 22 اسلايد بسيار زيبا و قابل ويرايش آماده ارائه با اسلايدشو با فرمت pptx و رعايت تمامي استانداردهاي زبان فارسي.

مشخصات فايل

تعداد صفحات

22

حجم

4091/557 کيلوبايت

فرمت فايل اصلي

pptx

توضيحات کامل

پاورپوينت تعريف سازمان مردم نهاد در 22 اسلايد بسيار زيبا و قابل ويرايش آماده ارائه با اسلايدشو با فرمت pptx و رعايت تمامي استانداردهاي زبان فارسي.

فهرست مطالب

مقدمه

تاريخچه

مراحل تکامل و شکل گيري

اهداف

روابط عمومي

جذب و استخدام کارکنان

تامين بودجه

مديريت سازمان‌هاي غيردولتي

سابقه تشکل‌هاي مردم‌نهاد در ايران

بخشي از متن

دليل داوطلب شدن افراد صرفا نوع‌دوستي نبوده بلکه اين امر نه تنها براي کساني که اين افراد به آنان خدمت مي‌کنند حتي براي خودشان نيز مزاياي مستقلي در بر دارد که از آن جمله مي‌توان به مهارت، تجربيات و ارتباطي که افراد از آن برخوردار مي‌شوند اشاره کرد.

سازمان مردم‌نهاد يا سمن‌ (NGO) به سازماني اشاره مي‌کند که مستقيما بخشي از ساختار دولت محسوب نمي‌شود اما نقش بسيار مهمي به‌عنوان واسطه بين فرد‌فرد مردم و قواي حاکم ايفا مي‌کند.

بسياري از سازمان‌هاي مردم‌نهاد غير انتفاعي هستند. بودجه اين سازمان‌ها از طريق کمک‌هاي مردمي يا سازمان‌هاي دولتي تأمين مي‌شود. بعضي از سازمان‌هاي مردم‌نهاد نيمه مستقل وظايف و کارهاي دولتي را نيز انجام مي‌دهند. برخي از اين سازمان‌ها هيچ علاقه‌اي به سياست ندارند؛ اين در حالي است که برخي از آنها به منظور تأمين منافع اعضاي خود صرفا به لابي‌گري در دولت مي‌پردازند. از آنجا که اصطلاح «سازمان مردم‌نهاد» بسيار کلي است، بسياري از اين سازمان‌ها ترجيح مي‌دهند از اصطلاح نهاد‌هاي خيريه استفاده کنند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوينت کتاب درآمدي به جامعه شناسي تأليف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثي پاورپوينت بررسي چرخه پردازش معاملات و فعاليت ها در AIS پاورپوینت بررسی ابزار و فنون مرمت پاورپوینت سیستم مدیریت طرحهای سرمایه ای مبانی نظری سبکهای فرزند پروری